Święta

12182180_895214767180590_381901198_nNadchodzi Adwent i święta Bożego Narodzenia. Nadchodzą przygotowania do Świąt, także w blogosferze.  Wiemy dobrze, że powoli trzeba już myśleć o Kalendarzu Adwentowym i  zadaniach. Nasi czytelnicy poszukują inspiracji, które my postaramy się im powoli już niedługo dostarczyć.

Zapraszam wszystkie blogi  i wszystkich czytelników do udziału w link party: „Adwent i Boże Narodzenie z Latorosle.pl”. Razem opiszmy przygotowania do Bożego Narodzenia. Pokażmy jak nasze rodziny szykują się do Świąt. Opublikujmy tu nasze rozważania, przemyślenia, recenzje, pomysły, rady, dekoracje, przepisy ...  Dzielmy się opiniami. Pokażmy, jak dorośli i dzieci przeżywają Adwent i  razem wołamy: „Przyjdź Panie Jezu!”. Zróbmy wspólnie rzetelny blogowy katalog wpisów adwentowych i świątecznych.

Nie masz bloga? Nie ma problemu. Skontaktuj się ze mną, razem coś wspólnie ustalimy.

 

Zasady:

Proszę o przysyłanie na adres latorośle@gmail.com linków do Waszych wpisów. Zostaną one opublikowane na stronie www.latorosle.pl/swieta w odpowiednim porządku tematycznym.

Was proszę o podlinkowanie akcji partnerskiej na końcu Waszych wpisów. W dowolny sposób – słowem lub grafiką.

Zastrzegam sobie odmowę do opublikowania artykułu, który będzie sprzeczny z dobrym smakiem, kulturą słowa i agresywny wobec Kościoła.

Cele:

Integrujmy się wzajemnie w blogosferze i poznajemy. Promujmy razem naszą twórczość i pracę. Jednoczmy naszych czytelników. Współpracujmy. Inspirujemy i dobrze się bawimy.

Czas:

Akcja trwa do Niedzieli Chrztu Pańskiego J Czyli zakończymy ją dopiero w 2016 roku.

 

Serdecznie zapraszam, Asia

 

Inspirujące wpisy polskich blogerów:

Kalendarz adwentowy:

  • super idea! - blog Latorośle
  • zadania do Kalendarza kształtujące wiarę -  blog Latorośle
  • uniwersalne zadania do Kalendarza - aż 40! - blog Latorośle

Świadectwa: 

  • blogerzy dają pomysł na adwent - blog Latorośle

Dekoracje Bożonarodzeniowe:

Prezenty:

Życzenia świąteczne:

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better