Jak tanim kosztem przygotować Euro party?

Co mnie czeka przez najbliższy miesiąc, mówię Wam! Zrozumieć mnie jest w stanie tylko żona kibica. Tak. Latoroślowy tata to zapalony kibic i właśnie zaczyna się sezon zwany „taka  impreza jest tylko co cztery lata”.

Osobiście się z tym nie zgadzam, bo podobne teksty słyszę co DWA lata (Euro, Mundial). Różnicy nie widzę. Mam więc zaraz okres pod tytułem przez miesiąc nie licz na moją obecność. WSZYSTKO co tylko da się zaplanować, podporządkowane jest Euro. Obowiązki zawodowe, plany prywatne, dostęp do meczów, zapas piwa bezalkoholowego…

Mamy w planie zorganizować jakąś imprezę piłkarską, a tymczasem pokażę Wam nasze archiwum.

Z sentymentem wracam do tych zdjęć. Świeżo kupione mieszkanie, ograniczone środki finansowe, meble z unikatowej kolekcji „kto, co zbędnego dał”… Takie imprezy są najlepsze. Mam więc dla Was namacalny dowód, że ciekawą stylizację można zrobić praktycznie nie ponosząc środków finansowych na jego organizację. Jeśli więc macie męża kibica, do dzieła! Będzie zachwycony. To jeden z pomysłów na okazanie mężczyźnie uczuć i wspólne spędzenie czasu (inne ostatnio wymieniała Marlena na blogu Mamysię, warto zerknąć)

Wystarczy upiec samodzielnie lub skoczyć do cukierni po bezy, do warzywniaka po truskawki i czekoladki (tak, tak), do marketu po białe i czerwone serwetki (jeśli macie dzieci -pamiętajcie także o balonach), na łąkę po maki i rumianki i gotowe.

euro party

euro przyjęcie IMG_5159 IMG_5160 IMG_9629 IMG_9634 IMG_9638 IMG_9641 IMG_9642 IMG_9650

Ps. jeśli szykujecie akurat urodziny, polecam Lego party.

 • AgaMamaDusi

  Haha… Świetnie przygotowane w klimacie przekąski :-)

  • Joanna Gliniecka

   dzięki;)

 • http://tygrysmamatuitatatu.blogspot.com/ tygrysimy

  Co prawda w naszej rodzinie kibiców nie uświadczysz, ale na takie przyjęcie z przyjemnością bym się wybrała :)

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better