Podróże z dzieckiem nie tylko palcem po mapie

Podróże z dzieckiem do najprostszych nie należą. Nie od dziś wiadomo, że spakować trzeba stertę gradobicia (wróć: niezbędnych rzeczy), a na miejscu się nagimnastykować , bo albo pogoda, albo dziecko kapryśne. I trzeba mieć wiedzę: co tu robić, gdy Bałtyk zimny lub zamki z piasku już nudzą, a szlak górski pokonuje nas (a nie my szlak).

Trzeba mieć plan. Nie tylko awaryjny. Tu liczy się dobre przygotowanie. Bardzo pomocny w tym jest serwis Dziecko w podróży.

dziecko w podróży

Zacznijmy od inspiracji. Liczy się pomysł. Na relaks w cieniu drzew gospodarstwa turystycznego, czy all inclusive z prawdziwego zdarzenia (nie tylko) w Polsce. Serwis dostarcza wiele pomysłów własnych, czytelników, blogerów i firm współpracujących dla osób, które lubią i plażing i aktywny wypoczynek choćby w parkach rozrywki jak z marzeń, albo zimą narty. Wszystko dostosowane jest do przyjęcia rodzin z dziećmi i uwierzcie mi, nawet wakacje w mieście nagle mogą stać się super ciekawe.  Są wszelkie pomysły na wyjazdy zagraniczne i rankingi hoteli.

Są relacje rodzin z ich wycieczek. Gotowe trasy i propozycje. Wszelkie uwagi wyszczególnione. Nic, tylko przenosić na własny użytek. A jeśli fundusze na to nie pozwalają, to zostają podróże palcem po mapie i ich współczesna wersja – live street view. Są informacje o blogach rodziców, którzy podróżują z dziećmi nie od dziś, ba, są nawet relacje dzieci!

Serwis pomaga też w pakowaniu, informuje, jaki sprzęt np. warto tylko wypożyczyć, a nie kupować i dlaczego. Przypomina o ważnych rzeczach przed wyjazdem (np. szczepienia) i podsuwa pomysły na przydatne akcesoria (które o innych porach roku mogą być pomysłem na prezent).

Zawsze, kiedy zaglądam na serwis Dziecko w podróży widzę, że autorom naprawdę zależy na tym, by wyjazdy były atrakcyjne i bezpieczne dla młodszych i najmłodszych;) Oczywiście wiele tam jest jeszcze do zrobienia w temacie różnych miejsc wartych uwagi, dlatego zachęcam- wyślijcie tam swoje relacje z podróży.

I Jeszcze jedno – pamiętajcie o konkursach. Tam ich nie brakuje, a atrakcje są wyborne. Rejsy do Szwecji, pobyty w Legolandzie… chyba czas zrobić subskrypcję.

 

 

Ps. Wpis powstał przy współpracy z serwisem Dziecko w podróży, ktorego zdobyliśmy rekomendację. :)

 

 

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better