Latorośle wyróżnione przez WP za pomysł na treści

Nawet nie sądziłam, że spotka mnie taki zaszczyt i wyróżnienie, ale pracownica Wirtualnej Polski (Elwira Piwowarska) wyróżniła mój blog za unikalną tematykę. Ale mi miło. Latałam metr nad ziemią:) A potem Wasze komentarze, że zasługuję na takie wyróżnienie, że moje treści parentingowo- katechizacyjne naprawdę są unikalne w sieci. Dziękuję!

4Q9A1232Wszystkie te słowa usłyszałam na moim ostatnim spotkaniu blogowym w tym roku - Spotkajmy się w Gdyni. Najbliższe! Organizowane rzut beretem od domu- 15 minut autobusem i jestem. Super!

Oprócz pochwał na swój temat wysłuchałam kilku prelekcji i zapamiętuję:

 1. Blog mój musi być w moim systemie wartości, jeśli go tu nie umieszczę, to znaczy, że nie jest dla mnie ważny (Lena Murawska)4Q9A1039
 2. Profil na instagramie powinien mieć swoją ROZPOZNAWALNOŚĆ. Do tej pory wrzucałam wam tam wszystkie małe i duże radości. Ale kto wie, może go zmienię i będzie po prostu źródłem ładnych kadrów (Asia Gwizdała)
 3. Słowo pisane ma moc i bierz za nie odpowiedzialność. Szanuj czytelnika (Elwira Piwowarska)

Spotkałam się z innymi matkami blogerkami. Poznałam nowe twarze i odświeżyłam znajomości ze „starymi znajomymi”. Z brzuchatkami zrobiłyśmy pamiątkowe zdjęcie. Świat jest mały, jedna dziewczyn okazuje się być żoną jednego z chłopaków, z którym studiowałam… no patrz;) 4Q9A1201 4Q9A1187 4Q9A1162

Jak oceniam samo spotkanie? Dziewczyny Marta z Rudym Spojrzeniem i  Żaneta z Mother and Son robiły co mogły, by było miło, sympatycznie, inspiracyjnie i  charytatywnie. Spotkanie odbyło się w Rumi w hotelu Faltom. Hotel ma śliczne wnętrza, na wypasie, choć w brzydkiej okolicy (krajowa S6, tory skm, Castorama)…4Q9A1191

Jego najmocniejszą stroną była sala ZABAW. 4Q9A1050 4Q9A1047 4Q9A1289 4Q9A1272Dzieci zniknęły na 6 godzin, bawiły się chyba na wszystkich dostępnych tam atrakcjach, a jest ich naprawdę wiele,  pod okiem naprawdę fajnej animatorki z Radochy. Były zachwycone, a potem następnego dnia mi spały jak zabite… Piotrek do 9.30, Kasia do 10.30. Mąż w pracy- poranek dla mnie!

Minus za małe (!) dania obiadowe- zarówno te które zamówiłam sobie (grillowana pierś z kurczaka), jak i porcje dziecinne zamówione osobno (placuszki z kurczaka), - smutno mi to pisać, bo niedługo wybieram lokal na chrzciny, a w Faltomie rodziny jeszcze nie gościliśmy.

Odbyły się licytacje przeznaczone na pomoc gdyńskiemu hospicjum, w sumie zebrałyśmy blisko 1500zł. Firmy przekazały super rzeczy… a dziewczyny biły się o niektóre artykuły.4Q9A1105 Dorzuciłam drobną cegiełkę i mam bardzo fajne sosy kuchenne do mięs, sałatek, deserów.4Q9A1120 Szkoda, że lato się skończyło, bo aż ślinka cieknie na myśl o letnich sałatkach. Takie sosy to także wyśmienity pomysł na prezent dla wszystkich, którzy lubią kuchenne eksperymenty. Znam przynajmniej kilka osób (i sama się do nich też zaliczam), które byłyby zachwycone  z takich prezentów. Pamiętajcie przy nadchodzącym Bożym Narodzeniu. Ja osobiście czekam na jakieś towarzyskie spotkania, na których je wypróbuję.  Na pewno zrobię coś oryginalnego na Sylwestra, bo Andrzejki spędzamy w tym roku  w domu, w kapciach.

Spotkanie trochę się przedłużyło.  Musiałam zwiać z prelekcji o Twitterze( a szkoda) i z torta przygotowanego specjalnie na spotkanie przez Cake by Me. 4Q9A1300Zobowiązałam się jednak do dyżuru w zbieraniu podpisów w inicjatywie ustawodawczej Zatrzymaj  Aborcję i trzeba było zdążyć na Mszę wieczorną.

Pozostali sponsorzy:

Wydawnictwo Zielona Sowa Heyday Group Książki Novae Res Eneduerabe Ziaja Bodymax Qameleo Próg życia

 • Emilia Kobos

  Bardzo miło było Cię poznać <3

 • http://www.rozkminytiny.pl Rozkminy Tiny

  Plus dla Ciebie za powód, dla którego wcześniej zniknęłaś 😉 ja zresztą również musiałam lecieć wcześniej. Miło było Cię poznać :)

 • http://www.nieidealnaanna.com Nieidealna Anna

  Świetna relacja, bardzo spójna i pasująca do tematyki bloga <3 Raz jeszcze gratuluję szczęśliwego rozwiązania :)

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better